S.S.S

Sıkça Sorduğunuz Soruları Yanıtladık

Evet. Araç kiralama rezervasyonunuzu erken tarihe çekmeniz mümkündür. Fakat kiralamak istediğiniz aracın istediğiniz tarihte müsatliğininde kontrol edilmesi gerekmektedir. İstediğiniz araç müsait değilse farklı bir araç kiralamanız gerekmektedir.

Araç kiralamak için 21 yaşını doldurmuş olmanız gerekmekte ve en az 1 yıllık B grubu ehliyet sahip olmanız gerekmektedir.

Ödemeler kiralama başlarken depozito ile birlikte alınıyor. Dönüş tarihinde, sözleşme kapatılırken kesin hesap sonucu doğrultusunda depozito 26 gün sonra iade ediliyor.

Olay yeri terk edilmesi, Alkol ve uyuşturucu ilaç etkisi altında kullanılması,Ehliyetsiz araç kullanılması, Ağır kusurlu olunması, ( kural ihlali - örneğin;kırmızı ışık ihlali sonucu oluşan kazalar ), mevcut raporların temin edilmemesi, sürücünün sözleşmede kayıtlı olmaması, kasıtlı, kasti kusurlu kazalar ( Tek taraflı kazalar - örneğin; düz yolda takla atma,uçma,kayma yada sabit nesnelere vurma vs.. gibi kazalar ) ve emniyeti su istimal halinde sigortalar geçersizdir. Trafik kurallarına lütfen uyalım.